Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Łączniczek
kierunek:
Winiary, Szpital
5
44
6
44
7
44
8
44
9
44
10
44
11
44
12
44
13
44
14
44
15
44
16
44
17
44
18
44
19
39
20
39
21
34
22
23
00
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego