Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Szarych Szeregów
kierunek:
Winiary, Szpital
5
45
6
45
7
45
8
45
9
45
10
45
11
45
12
45
13
45
14
45
15
45
16
45
17
45
18
45
19
40
20
40
21
35
22
23
01
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego