Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Armii Krajowej
kierunek:
Winiary, Szpital
5
47
6
47
7
47
8
47
9
47
10
47
11
47
12
47
13
47
14
47
15
47
16
47
17
47
18
47
19
42
20
42
21
37
22
23
02
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego