Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Armii Krajowej
kierunek:
Winiary, Szpital
5
42
6
51
7
26
8
42
9
42
10
42
11
42
12
42
13
42
14
41
15
41
16
42
17
42
18
42
19
42
20
42
21
37
22
23
02
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego