Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Piaska
kierunek:
Winiary, Szpital
5
45
6
54
7
29
8
45
9
45
10
45
11
45
12
45
13
45
14
44
15
44
16
45
17
45
18
45
19
45
20
45
21
40
22
23
05
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego