Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Botaniczna
kierunek:
Winiary, Szpital
4
42
5
11
29
44
59
6
14
27
42
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
28
43
58
19
13
30
BP
39
20
10
40
21
00
20
40
22
10
40
BP
B - Kurs do przystanku Przemysłowa
P - kurs do: Przemysłowa