Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Piaska
kierunek:
Winiary, Szpital
5
00
25
55
6
25
55
7
25
55
8
25
55
9
25
55
10
25
55
11
25
55
12
25
55
13
25
55
14
25
55
15
10
BP
25
55
16
25
55
17
25
55
18
25
40
BP
55
19
10
BP
25
55
20
25
55
21
15
35
BP
55
22
25
55
BP
23
20
BP
B - Kurs do przystanku Przemysłowa
P - kurs do: Przemysłowa