Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Jeziorna
kierunek:
Ciechomice
4
21
AG
51
AG
5
42
AG
6
12
AG
42
55
AG
7
12
AG
55
AG
8
11
45
9
12
AG
45
10
12
AG
42
11
13
AG
46
12
13
43
13
13
AG
43
R
14
16
AGC
48
AG
15
15
AG
48
16
15
AG
47
17
13
AG
46
18
13
46
19
11
AG
20
31
21
44
AG
22
23
00
A - Kurs do przystanku Górki
G - kurs do: Górki
C - kurs przez: Cicha
R - kurs przez: Góry 02 >> Kutnowska