Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Roweckiego
kierunek:
Borowiczki
0
51
1
51
AP
2
51
3
36
4
41
AP
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
51
A - Kurs do przystanku Podolszyce
P - kurs do: Podolszyce