Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Zgliczyńskiego
kierunek:
Borowiczki
0
25
1
25
AP
2
25
3
10
4
15
AP
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
A - Kurs do przystanku Podolszyce
P - kurs do: Podolszyce