Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Skotnickiego
kierunek:
Kostrogaj, Zajezdnia 04
0
27
1
27
2
07
3
27
M
4
12
M
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
M - kurs przez: Mosty >> Kostrogaj, zajezdnia 03