Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Roweckiego
kierunek:
Kostrogaj, Zajezdnia 04
0
32
1
32
2
12
3
32
M
4
17
M
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
32
M - kurs przez: Mosty >> Kostrogaj, zajezdnia 03