Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Piaska
kierunek:
Kostrogaj, Zajezdnia 04
0
39
1
39
2
19
3
39
M
4
24
M
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
39
M - kurs przez: Mosty >> Kostrogaj, zajezdnia 03