Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Młyńska
kierunek:
Kostrogaj, Zajezdnia 04
0
17
1
17
2
3
17
M
4
02
M
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17
M - kurs przez: Mosty >> Kostrogaj, zajezdnia 03