Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
799
Gołuski/Starowiejska
kierunek:
Palędzie/Dworzec Kolejowy
5
13
X
6
00
X
54
X#
7
56
X#
8
38
X
9
22
X
10
02
X
11
24
X
12
13
14
15
16
09
X
17
22
X
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
# - Kurs z pominięciem osiedla Leśna Polana