Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
893
Rokietnica/Ros
kierunek:
Żydowo/Pętla
6
52
7
8
9
42
10
27
#
11
02
47
12
13
32
14
15
16
04
17
32
18
58
P
19
20
42
21
22
55
# - Kurs bez wjazdu na pętlę: Krzyszkowo
P - Kurs wydłużony do pętli: Przecław