Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
701
Rakoniewicka
kierunek:
Komorniki/Jeziorna
4
52
5
39
K
6
21
K
7
04
K
44
K
8
29
K
9
09
49
10
29
11
27
K
12
28
K
13
28
K
14
23
K
15
08
K
43
K
16
23
K
17
08
K
58
K
18
39
19
24
20
19
21
32
22
23
03
K - Kurs wydłużony do przystanku: Komorniki/Os. Kompozytorów