Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Wspólna
kierunek:
Piątkowska
5
00
14
28
43
58
6
13
38
58
7
18
38
58
8
18
38
48
58
9
03
G
13
28
43
48
G
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
38
58
18
18
36
56
19
00
F
08
F
16
36
56
20
16
36
56
21
16
36
56
22
16
36
43
G
23
01
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Le cha