Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
492
Gruszczyn/Katarzyńska
kierunek:
Kobylnica/Węzeł
7
29
YW
8
9
38
YW
10
11
12
13
29
YS
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
56
YS
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
W - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy
S - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy, kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica