Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Pl Wielkopolski
kierunek:
Ogrody
5
10
25
39
54
6
09
23
33
43
53
7
03
13
23
33
43
53
8
03
13
23
33
43
53
9
03
13
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
23
33
43
53
14
03
13
23
33
43
53
15
03
13
23
33
43
53
16
03
13
23
33
43
53
17
03
13
23
33
43
53
18
03
13
23
33
43
19
01
07
G
21
41
20
01
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
56
G
23
11
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni