Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Pl Wielkopolski
kierunek:
Ogrody
4
53
5
08
23
37
52
6
07
12
22
34
44
54
7
04
14
24
34
44
54
8
04
14
24
34
44
54
9
04
14
23
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
34
44
54
14
04
14
24
34
44
54
15
04
14
24
34
44
54
16
04
14
24
34
44
54
17
04
14
24
34
44
54
18
04
14
24
34
44
19
00
07
G
19
39
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
56
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni