Piątek
Sobota
Niedziela
219
Kiekrz/Sanktuarium
kierunek:
Poznań Główny
1
37
A
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17
A
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium