Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
492
Gruszczyn/Katarzyńska
kierunek:
Kobylnica/Węzeł
5
28
YS
6
7
23
YS
8
9
29
YS
10
11
12
13
14
39
YS
15
16
12
YS
17
24
YS
18
19
52
YS
20
21
22
24
YS
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
S - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy, kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica