Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Pl Wielkopolski
kierunek:
Ogrody
6
18
48
7
18
48
8
18
48
9
18
48
10
18
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
41
18
01
21
41
19
01
21
41
20
01
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
56
G
23
11
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni