Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
796
Palędzie/Dworzec Kolejowy
kierunek:
Dąbrówka/Szkoła
7
16
X
8
05
X
58
X
9
54
X
10
48
X
11
53
X
12
47
X
13
14
15
00
XR
47
X
16
41
X#
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
R - Kurs z wjazdem na przystanek: Dąbrowa/Rolna
# - Kurs z wjazdem na przystanki: Dąbrowa/Rolna i Zakrzewo/Zakrzewska