Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
397
Promnice/Północna
kierunek:
Biedrusko/Park
5
14
K
43
K
6
12
K
35
K
7
09
K
8
9
10
11
12
13
14
15
37
16
10
51
K
17
08
K
K - kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa