Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Trzebińska
kierunek:
Górczyn Pkm
4
52
5
48
E
6
7
03
E
22
8
23
9
32
10
11
02
12
37
13
53
E
14
22
15
22
16
17
02
18
22
19
47
20
21
16
22
26
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna