Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Matejki
kierunek:
Budziszyńska
4
44
56
5
01
15
30
45
55
6
00
10
15
30
41
51
7
01
11
21
31
41
51
8
01
11
21
31
41
51
9
01
11
21
30
45
52
G
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
10
15
30
41
51
14
01
11
21
31
41
51
15
01
11
21
31
41
51
16
01
11
21
31
41
51
17
01
11
21
31
41
51
18
01
11
21
31
41
53
19
12
20
G
32
52
20
12
32
52
21
12
24
w
32
52
22
12
32
52
23
12
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Rondo Nowaka-Jeziorańskie go