Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
835
Krajenecka
kierunek:
Kiekrz
5
04
45
6
7
05
40
8
9
00
30
10
00
11
00
35
12
13
05
14
15
16
56
17
18
50
19
20
20
20
21
34
R
22
54
R
R - Kurs wydłużony do przystanku: Rokietnica/Węzęł Przesiadkowy