Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
193
Niestachowska
kierunek:
Górczyn Pkm
6
18
#
38
#
58
#
7
18
#
38
#
58
#
8
18
#
38
#
58
#
9
18
#
38
#
58
#
10
18
#
33
#
53
#
11
13
#
33
#
53
#
12
13
#
33
#
53
#
13
13
#
33
#
53
#
14
13
#
33
#
53
#
15
13
#
33
#
53
#
16
13
#
33
#
53
#
17
13
#
33
#
53
#
18
18
#
38
#
58
#
19
18
#
38
#
58
#
20
18
#
34
#
53
#
21
13
#
33
#
53
#
22
13
#
33
#
53
#
23
13
Z
33
Z
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa