Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
690
Luboń/Strumykowa
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
49
8
44
P
9
10
11
08
12
19
13
14
02
15
04
16
09
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy