Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Żegrze II
kierunek:
Górczyn Pkm
4
40
56
5
11
25
40
55
6
04
10
25
40
50
7
00
10
20
30
40
50
8
00
10
20
30
40
50
9
00
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
31
40
50
14
00
10
20
30
40
50
15
00
10
20
30
40
50
16
00
10
20
30
40
50
17
00
10
20
30
40
50
18
00
10
20
33
43
F
53
57
Z
19
13
33
53
20
13
33
53
21
13
33
53
22
13
33
39
F
59
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Os. Czecha