Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wilków Morskich
kierunek:
Poznań Główny
1
28
2
3
28
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
23
A
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium