Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wilków Morskich
kierunek:
Poznań Główny
0
13
1
43
A
2
13
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
28
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium