Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
835
Koszalińska
kierunek:
Kiekrz
5
07
48
6
7
08
43
8
9
03
33
10
03
11
03
38
12
13
08
14
15
16
59
17
18
53
19
23
20
23
21
37
R
22
57
R
R - Kurs wydłużony do przystanku: Rokietnica/Węzęł Przesiadkowy