Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Żegrze III
kierunek:
Górczyn Pkm
4
41
57
5
12
26
41
56
6
05
11
26
41
51
7
01
11
21
31
41
51
8
01
11
21
31
41
51
9
01
11
26
41
56
10
11
26
41
56
11
11
26
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
32
41
51
14
01
11
21
31
41
51
15
01
11
21
31
41
51
16
01
11
21
31
41
51
17
01
11
21
31
41
51
18
01
11
21
34
44
F
54
58
Z
19
14
34
54
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
34
40
F
23
00
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Os. Czecha