Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
19
Półwiejska
kierunek:
Dębiec Pkm
6
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
10
11
12
13
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
13
33
53
18
13
33
53
19
13
F
33
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze