Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
821
Kobylniki/Lipowa
kierunek:
Lusówko/Rozalin Pętla
6
46
7
11
P
8
59
T
9
56
10
11
51
12
13
14
02
15
01
16
21
17
16
18
31
19
16
20
21
22
23
26
T#
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum
# - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierz/Rynek