Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Gortatowo/Cmentarz
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
10
06
YG
11
56
YG
12
13
36
YG
14
44
YG
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica