Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Tarnowo Pdg/Działkowa
kierunek:
Lusówko/Kościół
6
06
A
7
58
A
8
9
53
A
10
34
AT
11
15
12
13
20
14
33
A
15
16
31
A
17
18
38
A
19
20
33
A
21
53
CA
22
23
41
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum