Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Rumianek/Świetlica
kierunek:
Ogrody
4
54
CA
5
6
53
7
8
47
9
10
34
C
11
53
CA
12
13
59
14
15
17
A
16
17
12
A
18
19
17
A
20
40
A
21
22
33
A
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan