Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
701
Luboń/Kościół
kierunek:
Komorniki/Jeziorna
5
08
57
K
6
39
K
7
24
K
8
04
K
49
K
9
27
10
07
47
11
45
K
12
51
K
13
51
K
14
46
K
15
31
K
16
06
K
46
K
17
31
K
18
17
K
57
19
42
20
36
21
48
22
23
19
K - Kurs wydłużony do przystanku: Komorniki/Os. Kompozytorów