Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Czerwonak/Szkolna
kierunek:
Promnice/Północna
5
06
6
01
51
7
16
MS
8
17
47
9
46
10
56
11
12
06
13
07
14
02
Z
42
M
58
Z
15
33
M
16
13
58
Z
17
28
Z
18
26
Z
19
19
Z
20
36
Z
21
22
04
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół