Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
312
Czerwonak/Szkolna
kierunek:
Promnice/Północna
14
03
Z
59
Z
15
16
59
Z
17
29
Z
18
27
Z
19
20
Z
20
37
Z
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje