Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Hcp
kierunek:
Piątkowska
5
02
16
30
45
6
00
15
40
7
00
20
40
8
00
20
40
50
9
00
05
G
15
30
45
50
G
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
40
14
00
20
40
15
00
20
40
16
00
20
40
17
00
20
40
18
00
20
38
58
19
02
F
10
F
18
38
58
20
18
38
58
21
18
38
58
22
18
38
45
G
23
03
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Le cha