Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Hcp
kierunek:
Stare Zoo
9
43
G
56
S
10
11
12
13
14
15
16
17
18
35
G
53
G
59
G
19
14
S
20
21
22
35
S
54
G
23
14
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: AWF, Rondo Rataje , Rondo Starołęka