Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Hcp
kierunek:
Piątkowska
6
03
33
7
03
33
8
03
33
9
03
33
10
03
33
58
11
18
38
58
12
18
38
58
13
18
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
38
58
18
18
38
58
19
18
38
58
20
18
38
58
21
18
38
58
22
18
38
45
G
23
03
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta