Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Kowalewicka Wiadukt
kierunek:
Górczyn Pkm
5
00
56
E
6
7
11
E
30
8
31
9
40
10
11
10
12
45
13
14
01
E
30
15
31
16
17
11
18
30
19
55
20
21
24
22
34
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna