Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
690
Luboń/Lasek
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
54
8
51
P
9
10
11
13
12
24
13
14
07
15
09
16
14
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy