Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Braniewska
kierunek:
Wichrowa
0
15
1
15
K
2
15
3
15
K
4
15
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15
K
45
K - Kurs wydłużony do pętli: Kiekrz